Транзит

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: ул.800 б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9441 км
  • Локација: Населба Автокоманда, во близина на Скопска Пивара, во кругот на ЖАС

  • Телефон 2: 075 284607
  • Факс: 02 3117010
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576159303_53.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ТРАНЗИТ е инспирирана од намерата да ги следи луѓето и компаниите во нивното движење – транзитирање, како неизбежен и секојдневен дел од животот, а со намера да обезбеди материјали кои ги опремуваат возилата со кои се случуваат тие патувања.

Основана во 1993 г., на тогаш младиот и сеуште неразвиен пазарен простор во Македонија.

ТРАНЗИТ - Првично започнува со продажба на моторно масло, покасно се определува за пневматици: бизнис на кој ги посветува следните 25 години од своето постоење.

Денес во својата понуда ТРАНЗИТ ги вклучува сите брендови на корпорацијата GOODYEAR, како овластен увозник и дистрибутер: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Debica, Kelly, а воедно во својата понуда вклучува и други брендови како Starfire, Riken, Waterfall итн.

УВОЗ НА НОВИ ГУМИ

Увозите се планираат и прават на неделно ниво – водејќи строга грижа за максимална оптимизација на залихите, за да не се случи непотребно трупање на залихи кои би старееле, а со цел во секој момент понудениот асортиман да обезбедува гуми со најнов датум на производство.

НАШАТА МИСИЈА

Испорачуваме сигурност и безбедност на Вашето патување со нашите квалитетни и премиум брендови на гуми за сите Ваши возила, по одлични цени и услови.

НАШАТА ВИЗИЈА

Да бидеме Вашиот совршен партнер за гуми, кој ги следи Вашите потреби, Ве советува и услужува обезбедувајќи супериорна услуга и квалитет, пресретнувајќи ги и надминувајќи ги Вашите очекувања.

НАШЕТО МОТО

Сакаме предизвици и промени – тие ни помагаат да бидеме подобри!

повеќе
Цена со ДДВ:2.563 ден.

Зимски гуми 185/60R15 84T ESKIMO S3 ...

Цена со ДДВ:5.325 ден.

Зимски гуми 245/40R18 97V ESKIMO HP ...

Цена со ДДВ:1.800 ден.

Зимски гуми 175/65R14 82T VOYAGER S ...

Цена со ДДВ:3.672 ден.

Зимски гуми 225/40R18 92Y INTENSA U ...

Цена со ДДВ:4.164 ден.

Зимски гуми 225/40R18 92V ESKIMO HP ...

Цена со ДДВ:3.092 ден.

Зимски гуми 225/45R17 94V DIPLOMAT ...

Цена со ДДВ:3.618 ден.

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H ESKI ...

Цена со ДДВ:3.540 ден.

Зимски гуми Sava 205/60R16 92H ESKI ...

Цена со ДДВ:8.497 ден.

Зимски гуми Good Year 225/45R17 91H ...

Цена со ДДВ:5.220 ден.

Зимски гуми Good Year 205/55R16 91T ...

Цена со ДДВ:3.960 ден.

Зимски гуми Sava 225/45R17 91H Eksi ...

Цена со ДДВ:3.255 ден.

Зимски гуми Sava 205/55R16 91H Eski ...

Цена со ДДВ:2.914 ден.

Зимски гуми Sava 205/55R16 91T ESKI ...

Цена со ДДВ:2.742 ден.

Зимски гуми Sava 195/65R15 91T ESKI ...

Цена со ДДВ:2.356 ден.

Зимски гуми Sava 175/65R14 82T ESKI ...

Цена со ДДВ:2.263 ден.

Зимски гуми Sava 155/70R13 75T ESKI ...


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи