Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport ndërkombëtar
 • Shpedicione
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transport ndërkombëtar në Strumicë

Agro Vlade


 • Adresa: F.Borievo 91
 • Vendi: Strumicë

Atriks-shped


 • Adresa: Shirok Doll 68
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Dano-trans


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Evromak


 • Adresa: Zona industriale p.n., f.Vasilevë p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Geom


 • Adresa: Republika e Krushevës 42
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

Global transport i logistik seris


 • Adresa: Dimitar Vllahov 39/8
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Hif transport


 • Adresa: Klliment Ohridski 13
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Inter-Globus


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Inter-globus


 • Adresa: Atanas Niviçanski 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

Janev kompani junior


 • Adresa: F.Gradoshorci 63
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

LesaLidija-prom


 • Adresa: Mladinska 43 llok.6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Pami trans


 • Adresa: Mlladinska 244
 • Vendi: Strumicë

Salekomerc


 • Adresa: Timo Trençev 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

Stokoprom-M


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Stole kompani M


 • Adresa: Risto Qurçiev 16/14
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

Vanmer


 • Adresa: Epimenonda Pop-Andonov 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

Mapa

Поголема подршка од банките но и од државата. Унивезритетските професори со препорака што е потребно за да се подобри состојбата со претприемништвото. Велат ...
сите 10 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Сава Осигурување, како компанија која повеќе од 25 години е препознатлива на македонскиот пазар по својата иновативност, исполнување на преземените обврски, ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj