Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Translators for media
 • Interpreters & translators
 • Interpreters & translators - legal documents
 • Proofreading services
 • Texts - computer processing/computer typing
 • Interpreters & Translators - Simultaneous & Consecutive
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Translators for media

English-Gerasimovska Olja (Angliski-Gerasimovska Olja)


 • Address : Apostol Guslarot 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Постојан судски преведувач од англиски на македонски и обратно врши превод на секаков вид документи: Изводи | Потврди | Уверенија | Договори | Дипломи| Литературен превод

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665748077_19.png?t=true&w=300&h=300

Final Fiction (Fajnal Fikshn)


 • Address : ul.1615 12/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexus


 • Address : Chedomir Minderovikj 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Nexus provides high quality Macedonian translation, subtitling and dubbing services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387360415_89.png?t=true&w=300&h=300

Zdravo Zdravo


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компаниите кои оствариле вишок профит за време на енергетската криза ќе плаќаат данок на солидарност. Текстот на предлогот на закон за данок на солидарност ...
сите 78 | | | веќе видена

Полека но сигурно растат каматните стапки. Поскапуваат и кредитите, а за волја на вистината, стануваат поатрактивни и депозитите. Народна банка ги објави ...
сите 67 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Буџетските трошоци за јавниот сектор се поголеми, а животниот стандард им стагнира Новиот закон за систем на плати во јавниот сектор ...
сите 40 | | | веќе видена

Менаџерите на ТТК банка имаат една добитна комбинација со која ја вивнаа добивката на банката . Може да се пофалат со скок на добивката од 36 отсто или еден ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel