Toneli


  • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC suteren lok.64
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

7 days a week

Pingvin


  • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 22:00

Дејноста на работење се состои во суво и водено перење и пеглање на сите видови текстил, свила и кожа, боење на текстил, како и шнајдерски работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579164543_55.png?t=true&w=300&h=300

Jonas-Jona'S


  • Address : Trst 7
  • Place: Kumanovo

Ви нудиме висококвалитетни во делот на перење на алишта со хемикалии, перење на кебиња, машинско перење на теписи, перење и пеглање на завеси и чаршави.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649857483_03.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
сите 46 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel