Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Униформи и работни униформи
 • Бутици - долна облека
 • Чаршафи и постелнина
 • Конфекции
 • Перници - Производство И Трговија
 • Облека (Долна) - Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ткаенини во Велес

Алена


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев 186 (Скопски пат)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гуџов нит


 • Адреса: Васа Кошулчева 42
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јоопоне


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев 125 (Скопски пат)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9476 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каротекс


 • Адреса: Стефан Димитров 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лутекс


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соми Велтекс


 • Адреса: Долно Оризари б.б., п.факс 170
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стоби


 • Адреса: АСНОМ 31 (Моша Пијаде)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9478 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ти-Фи


 • Адреса: Ѓоре Органџиев 26
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цаца С


 • Адреса: Кресненско Востание 5 (Иво Лола Рибар)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Сезони


 • Адреса: Благој Ѓорев 46
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи