Tenda 4

6 days a week


  • Telephone 2: +389 78 277198
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:Ask for price

Роло тенда

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тенда пергола

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тенда пергола

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Рамна тенда

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тенда касета

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тенда пергола


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a week

Timi Metal


  • Address : Highway Tetovo - Gostivar
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat - Sun from 08:00 to 18:00

A qualified and experienced team, the company TIMIMETAL makes design, organization, implementation and monitoring of things like: covering the roofs with plastic sheet, profiling of plates with different shapes and angles, processing of metal structures.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500887103_99.jpg?t=true&w;=300&h;=300
6 days a week

Laplast-M


  • Address : Momin Potok b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7849 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Laplast- M is a company with 30 years of tradition in the successful production and montage of products for sun protection.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567079796_23.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 31 | | | веќе видена

Претседателката на Европската централна банка, Кристин Лагард, откри дека нејзиниот син изгубил околу 60%о од парите што ги инвестирал во криптовалути. -Тој ме ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel