Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona celularë - riparime
 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Telefona celularë - zile, logo dhe tekste
 • Telekomunikacion - shërbime
 • Internet - shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
 • Audio-Video Pajisje - Riparime Dhe Servise
 • Fotokopje Dhe Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telefona celularë - riparime në Shkup

Agro Eko


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alejnas komputers/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antarias


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 17 lok.46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Assa Elektronika


 • Adresa: M.T.Gologanov 28-b (Ivo Lola Ribar)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auris/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-mobile


 • Adresa: bul.V.S.Bato 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digiko-Elektronik


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 8-1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dm Mobil Stor


 • Adresa: 11 Tetori 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doktor Mobil


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 60 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erka-fon


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fixit mk


 • Adresa: Xhon Kenedi 2/b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ibutik


 • Adresa: Cërvena Voda 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K & M


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kim 2000


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ledikom Grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Like Mobil


 • Adresa: Finska 46
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonski Telekom AD - Skopje


 • Adresa: Kej 13-ti Noemvri 6 Centar, 1000 Skopje-Centar Republika Makedonija
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega mobil


 • Adresa: Vlladimir Komarov 18-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega mobil - me shumicë


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 29/1 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Силк Роуд Банка АД Скопје на ден 03.04.2020 година на веб страната објави јавна понуда за промена на договорните услови за кредитните производи за население, ...
сите 72 | | | веќе видена

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj