Antarias


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 17 lok.46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

 • Telefon 2: 02 2400983
 • Faksi: 02 2401777
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00
  Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


15%save
Retail Price - VAT Included:2.999 MKD2.549 MKD

Tablet Overmax 7041

Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

Таблет Archos 70bCobalt

Retail Price - VAT Included:6.850 MKD

Таблет Archos 70bCobalt

Retail Price - VAT Included:4.890 MKD

Таблет Archos 70bCobalt

Retail Price - VAT Included:3.550 MKD

Nokia Asha 210

Retail Price - VAT Included:5.999 MKD

Nokia X Droid

Retail Price - VAT Included:5.499 MKD

Nokia Lumia 630

Retail Price - VAT Included:4.499 MKD

Nokia Lumia 435

Retail Price - VAT Included:8.499 MKD

Huawei G730

Retail Price - VAT Included:5.499 MKD

CUBOT S168


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Mobi Rekord


 • Adresa: Dimitrie Cupovski 2
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Сервис, галантерија, откуп, сервис и декодирање на мобилни телефони

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716275866_18.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Извршниот директор Илон Маск во четвртокот тврдеше дека хуманоидните роботи Optimus на неговата компанија на крајот би можеле да ...
сите 17 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj