Doktor Mobil


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 60 lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 070 444999
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:1.199 MKD

Blackberry M-S1 Battery

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Samsung USB Data Cable E250

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Sony Ericsson USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Charger Micro

Retail Price - VAT Included:799 MKD

Blackberry Mini Charger

Retail Price - VAT Included:799 MKD

HTC Charger Micro

Retail Price - VAT Included:399 MKD

iPhone Handsfree Headset

Retail Price - VAT Included:200 MKD

iPhone USB Data Cable

Retail Price - VAT Included:200 MKD

Mini USB Data Cable


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Mobi Rekord


  • Adresa: Dimitrie Cupovski 2
  • Vendi: Shkup
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Сервис, галантерија, откуп, сервис и декодирање на мобилни телефони

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716275866_18.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 105 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 22 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 16 | | | веќе видена

Во последно време македонскиот пазар на трудот се соочува со значителен недостиг на работна сила, што ги принудува газдите да преземат креативни мерки за ...
сите 25 | | | веќе видена

Американскиот производител на чипови Nvidia го симна од тронот технолошкиот гигант Мајкрософт, само неколку дена откако го престигна Apple. Акциите на Nvidia ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj