Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Gift-shop
 • Porcelan - prodhim dhe tregti
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Kopshte (Parqe) - Vegla, Pajisje Dhe Makineri
 • Gastronomi - Pajisje
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Suvenire
 • Kompresorë - Tregëti Dhe Shpërndarje
 • Sharra Motorike
 • Kositëse Bari
 • Telefona - Shitore
 • Lodra - Shitore
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Teknikë e bardhë - shitore në Ohër

Advajzori


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aras kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atva Hom Centar


 • Adresa: Dejan Vojvoda 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser Import


 • Adresa: Egejska 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo Inoks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro partner


 • Adresa: Dejan Vojvoda 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Han


 • Adresa: Goce Dellçev 94
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In-Ilioski


 • Adresa: Bul.Turistiçka llam.2/A, llok.7
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plodin Trejd


 • Adresa: Karposh Vojvoda p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setek


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St


 • Adresa: Rashanec 50, Leskoec
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnopolis


 • Adresa: Jane Sandanski 64
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trend Ohër


 • Adresa: Bul.Turistiçka 32
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal 90


 • Adresa: 7 Nëntori 43
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Кризата предизвикана од коронавирусот во светот „укинува“ 400 милиони работни места. Најпогодени се Северна, Централна и Јужна Америка со намалување од 18,3 ...
сите 16 | | | веќе видена

Кои бизниси ги вртат најголемите пари во Битола и кои се најпрофитабилните дејности во најголемиот град во југозападна Македонија. Битола, градот на конузлите, ...
сите 2 | | | веќе видена

Рејтинг агенцијата Fitch Ratings во првата половина од годинава го намали кредитниот рејтинг на рекорден број држави – дури 33, а тој број уште повеќе ќе се ...
сите 9 | | | веќе видена

Цената на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќ се намалува за половина денар, а Екстра лесното масло за домаќинство (ЕЛ-1) поскапува за половина денар ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj