Техно Генекс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Перо Наков 144, магацин на Караорман
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Локација: Веднаш до трета капија на Металски завод во Караорман

 • Телефон 2: 02 2520176
 • Факс: 02 2520175
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
  Саб од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
50%заштеда
Цена со ДДВ:15.000 ден.7.500 ден.

Електричен чистач на снег VILLAGER ...

33%заштеда
Цена со ДДВ:53.625 ден.35.929 ден.

Бензиски чистач на снег VILLAGER VS ...

18%заштеда
Цена со ДДВ:4.400 ден.3.600 ден.

Полнач за акумулатори VCB 18S

14%заштеда
Цена со ДДВ:7.000 ден.5.990 ден.

Тенда Панама

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.700 ден.4.230 ден.

Електрична косилка AL-KO CLASSIC 3. ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:13.000 ден.11.990 ден.

Лулашка Santorini

6%заштеда
Цена со ДДВ:15.280 ден.14.300 ден.

Гарнитура Veneto карирана

Цена со ДДВ:17.000 ден.

Хилта Villager VLP 1525

Цена со ДДВ:4.900 ден.

Убодна пила VLP 1110

Цена со ДДВ:7.400 ден.

Аголна брусилка VPL AG 2450 W

Цена со ДДВ:9.900 ден.

Уред за миење VHW 120

Цена со ДДВ:7.750 ден.

Уред за миење VHW 100

Цена со ДДВ:36.000 ден.

Мултифункционален чистач VSS 60


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Флуид проект


 • Адреса: бул.Србија 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Флуид Проект ДОО е компанија во приватна сопственост, која во областа на третманот на вода за пиење и отпадна вода, заштитата на човековата околина и подводните истражувања е единствена.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Алекс-интернационал


 • Адреса: Никола Парапунов 3-а-38/2, ТЦ Карпош 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Јело-метал


 • Адреса: ул.515 бр.1, Керамидница
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30 • Саб - Нед од 07:30 до 10:30

Јело-метал е водечка компанија во Република Македонија во областа на трговијата со опрема и додатни материјали за заварување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

ТГС Технички Гасови


 • Адреса: Ацо Шопов 80 (Пролетерска 4)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Основна дејност на ТГС “Технички Гасови” е производство и трговија со технички и медицински гасови, додека останатите активности вклучуваат транспорт, дистрибуција и продажба на медицински и технички гасови, дизајн и технички решенија,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Од странските ликвидносни инјекции најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд, за кои се очекува најверојатно да стигнат во тек на месецов, ...
сите 129 | | | веќе видена

Се остави голем период на какафонија и шпекулации за тоа како мерките ќе изгледаат или како треба да изгледаат. Не би сакал да навлегувам во тоа дали е тоа ...
сите 205 | | | веќе видена

Очекуваме да дојде до олеснување на финансиските услови и за граѓаните и за корпоративниот сектор. Токму тоа и беше цел на измените на регулативата за ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи