Техас тим

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: спроти ветеринарна

  • Телефон 2: 075 424915
  • Факс: 02 3171715
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397463636_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ТЕХАС ТИМ ДООЕЛ е специјализирана компанија за производство и испорака на лична заштитна опрема и работна облека со преку петнаесет годишно докажано работно искуство во оваа дејност.

Производи:
• ШЛЕМОВИ / КАПИ
• ЗАШТИТА ЗА ДИШНИ ПАТИШТА
• ЗАШТИТА ЗА ОЧИ И ЛИЦЕ
• ЗАШТИТА ЗА СЛУХ
• ЛЕТНИ И ЗИМСКИ ОДЕЛА
• ЕДНОКРАТНИ ОДЕЛА
• УНИФОРМИ
• ВОДООТПОРНИ ОДЕЛА
• СИГНАЛНА ОБЛЕКА
• КОЖНИ, МЕТАЛНИ, ТЕКСТИЛНИ РАКАВИЦИ
• ГУМА – ЛАТЕКС
• НИТРИЛ
• ЗАШТИТНИ ЧЕВЛИ – ВИСОКИ И НИСКИ
• ЧИЗМИ
• КЛОМПИ
• ЗАШТИТА ОД ПАД
• ДОПОЛНИТЕЛНИ ЗАШТИТНИ СРЕДСТВА

Компанијата располага со сопствен производен погон и стручен персонал за изработка а високо квалитетна работна опрема и други текстилни производи во согласност со македонските стандарди, европските норми и директиви. Располага со сопствен деловен и магацински простор, сопствен возен парк со што гарантираме за навремено и сигурно опслужување на нашите клиенти со лична заштитна опрема.

Целта на компанијата е на своите клиенти им обезбеди високо квалитетна заштитна опрема која ќе овозможи заштита и удобност на работникот во текот на работниот ден. Нашите производи гарантираат задоволство, удобност и безбедност при работа,висок квалитет докажан со интегрираниот систем од 31.08.2010 година за управување со квалитетот ISO 9001:2008. Претставници и директни увозници сме на лична заштитна опрема од водечките европски производители.

Нашето мото е да работиме заедно сигурно и безбедно!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Кецели


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи