Театарска младина на Македонија


  • Адреса: Ѓорче Петров п.фах 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: дом на култура

  • Телефон 2: 070 205839
  • Факс: 02 2032302
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30Мапа

Рамката на прогресивниот данок поставена на 1.500 евра удира и по најдобрите странски експерти кои многу тешко можеме да ги обезбедиме, а во делот на ...
сите 13 | | | веќе видена

Заев и Владата во заминување ја распродаваат државата, овој пат стигнаа и до новиот бонбона бизнис продажба на Тиквешко езеро. Бонбона бизнисот со продажба на ...
сите 59 | | | веќе видена

Поради зголемениот интерес, особено од студенти и млади од целата држава, рокот за аплицирање за јавниот повик за кофинансирани грантови за новоосновани ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи