Театарска младина на Македонија


  • Адреса: Ѓорче Петров п.фах 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: дом на култура

  • Телефон 2: 070 205839
  • Факс: 02 2032302
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Скопската компанија „ПИ Свислион ПИЛ“, која е подружница на српска кондиторска групација „Свислион Таково“, соопшти дека го зголемила својот удел во „Агроплод“ ...
сите 9 | | | веќе видена

Бројот на туристите во јуни оваа година изнесува 5.210. Реализирани се 14.179 ноќевањата, објави Државниот завод за статистика. Бројот на туристите во јуни ...
сите 25 | | | веќе видена

ЕВН Македонија ги информира корисниците дека како резултат на последните случувања со Еуростандард банка, истите не ќе бидат во можност да извршат уплати за ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи