Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tea rooms in Skopje

Ceki


 • Address : Nikola Martinovski 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

tea rooms

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denis


 • Address : Evlija Celebija 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KairoCategories:

tea rooms

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LaciCategories:

tea rooms

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sallareva


 • Address : Kompleksi Caircanka, lok. 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

tea rooms

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Shaqa


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada 1/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

tea rooms

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 78 | | | веќе видена

Со 12 грантисти од земјава, Министерството за локална самоуправа денеска потпиша договори за кофинансирање на 12 нови проекти вредни 3,6 милиони евра преку ИПА ...
сите 32 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 22 | | | веќе видена

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ, Лидија Петкоска, испрати моќна порака до СДСМ за очајната состојба во којашто се наоѓа државата, практично на сите полиња. Ајде ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel