Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taxi services
 • Transportation services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Veles

Di-MarCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Martin Travel


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 18
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko 2004


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 9
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pan taksi


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 18
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perka 13-594


 • Address : Ordan Dzhinot 40
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Lider 3-123


 • Address : Alekso Demnievski b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo Taksi


 • Address : 11-ti Oktomvri 26/2-12
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 23 | | | веќе видена

Квалитетната услуга и одлуката за тоа кадеда ја добивате платата се клучни кога станува збор за избор на банка. Токму за овој сегмент ПроКредит Банка во ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel