Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Прилеп

Ат-Ива-Роман 15-81


 • Адреса: Нил Армстронг 12
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10507 км

Де-ни Такси


 • Адреса: Александар Македонски 160
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10509 км

Елен


 • Адреса: Јоска Јорданоски 76/6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 00:00 до 23:30

Лу-Мат Ком


 • Адреса: 5-та Прилепска Бригада 92
 • Место: Прилеп

Милениум 15-73


 • Адреса: Александар Македонски 124
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10509 км

Мише Шпед


 • Адреса: Мирче Ацев 99
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10510 км

Нова 15-78


 • Адреса: Егејска 58
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Палас 15-75


 • Адреса: Пенка Котеска 89
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10510 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Пет 15-55


 • Адреса: Тризла 48
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10508 км

Прима


 • Адреса: Борка Талески 128-А
 • Место: Прилеп

Роман


 • Адреса: Илија Василевски 12
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10507 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Сг Исидора


 • Адреса: Максим Горки 126
 • Место: Прилеп

Такси Лион 15-77


 • Адреса: Ладо Лапецот 19
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10508 км

Такси 15-75


 • Адреса: Војводинска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Такси 5


 • Адреса: Маркови Кули 23-А
 • Место: Прилеп

Такси-Нова 15-78


 • Адреса: Егејска 58
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10508 км

Мене ми е многу драго што општественици луѓе, инвеститори го доловиле моментот дека претстои убава иднина на нашата Македонија, а тоа секако нашите граѓани ќе ...
сите 8 | | | веќе видена

Доколку Македонија ја пропушти шансата за влез во ЕУ, земјата ќе го изгуби кредибилитетот, а со тоа и довербата и вербата во иднината. Дури една милијарда евра ...
сите 11 | | | веќе видена

Просечната плата на компјутерските програмери во јули годинава првпат ја проби бариерата од 60.000 денари. Според Државниот завод за статистика во просек тие ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи