Tahograph


  • Address : Brakja Miladinovci b.b.
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7474 км

  • Telephone 2: +389 78 418008
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00
    Sat - Sun from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 167 | | | веќе видена

Откако Статистика вчера ги објави податоците за просечната плата за март , на фејсбук се огласи премиерот Димитар Ковачевски, ко вели дека во ова малкумина ...
сите 77 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel