Тахограф


  • Адреса: Браќа Миладиновци б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7474 км
  • Локација: мал ТЦ Точила кат 2

  • Телефон 2: 078 418008
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб - Нед од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 13 | | | веќе видена

Загрижувачко намалување на бројот домашни и странски туристи, како и ноќевања, покажуваат официјалните статистички податоци за периодот јануари – јули 2021 во ...
сите 37 | | | веќе видена

Препораките за забрзување на растот, фискална консолидација на среден рок, добро владеење и социјална кохезија, развој на човечкиот капитал, намалување на ...
сите 58 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи