Тахограф


  • Адреса: Браќа Миладиновци б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈10749 км
  • Локација: мал ТЦ Точила кат 2

  • Телефон 2: 078 418008
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб - Нед од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Балканската компанија „Балкан Јутилитис“, која ги добива месечните повици за снабдување со природен гас на ЕСМ Продажба, сака да тргува со електрична енергија, ...
сите 56 | | | веќе видена

Концесиите за организирање на рекреативен риболов за 5 зони што го опфаќатаат Охридско Езеро, делови од Црна Река и 3 акумулации, Глажња, Градче и Шпилје се ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи