Св.Преображение


  • Адреса: Републиканска 24
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: кај ОУ Кочо Рацин, во близина на пазарот

  • Телефон 2: 078 454485
  • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи