Св.Преображение


  • Адреса: Републиканска 24
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: кај ОУ Кочо Рацин, во близина на пазарот

  • Телефон 2: 078 454485
  • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Горивата од ноќеска на полноќ ќе поскапат за 1 и за 1,5 денар, одлучи Регулаторната комисија за енергетика. Со денешната одлука малопродажните цени на ...
сите 42 | | | веќе видена

Македонски Телеком закажа собрание на акционери за 15 декември кога треба да ги назначи новите членови на Одборот на директори предложени од Владата. ...
сите 6 | | | веќе видена

Препораката за монетарната политика во глобални рамки е да остане релаксирана за да го поддржи економското закрепнување сѐ додека трае фазата на неизвесност, ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи