Sveto Preobrazenie


 • Address : s.Zrze
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Location: Zrze
Categories:

monasteries  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на РС Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Како што нотира агенцијата, рејтингот на РС Македонија ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) Марко Бислимоски очекува скопјани да плаќаат поевтино парно греење во следната ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Извозот на злато во Русија скокна за 220% на годишно ниво во март на 26,5 тони, достигнувајќи вредност од скоро 1,5 милијарди долари. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel