St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : Krste Misirkov 1 b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
  сите 141 | | | веќе видена

  Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel