Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Супермаркети
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Супермаркети во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Алфа маркет 2


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа маркет 4


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 30-А
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа маркет 5


 • Адреса: Димитар Влахов 49
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа Маркет- дирекција


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 37
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вемарк


 • Адреса: Благој Ѓорев 42/1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито маркет бр.7


 • Адреса: Христо Татарчев (Марксова) 10-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес


 • Адреса: Благој Ѓорев 100/4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.14


 • Адреса: Кресненско Востание (Иво Лола Рибар) 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.16


 • Адреса: Благој Ѓорев 62
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.17


 • Адреса: Благој Ѓорев 183
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:30 до 20:30

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.18


 • Адреса: Маршал Тито, с.Градско 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10746 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.3


 • Адреса: Благој Ѓорев 104-Б-11
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.37


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 69/5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.4


 • Адреса: Ангел Мишев 46
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 13:30

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.49


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито), нас.Чашка 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.5


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 27
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.6


 • Адреса: Ангел Мишев 28
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 20:30 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес бр.9


 • Адреса: Благој Ѓорев 166
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Велес 51


 • Адреса: Архиепископ Михаил (Владимир Назор) 156-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км

Дејности:

супермаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Под мотото „Освежи го својот дом“ на 20 март во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ ќе почне годинашниов Саем на мебел. Ќе се претстават над 70 истакнати ...
сите 7 | | | веќе видена

Државата ќе оставри приход меѓу 120 и 150 милиони евра од стратешката инвестиција „Митилинеос“ за 30 години само по основа на придонеси за вработените, ...
сите 44 | | | веќе видена

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 10 | | | веќе видена

Извршниот директор на најголемата американска банка JP Morgan Chase, Џејми Димон, ги продаде акциите на банката во вредност од 150 милиони долари, според ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи