Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Преведувачи
 • Преведувачи - симултани и консекутивни
 • Училишта за странски јазици
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Судски преведувачи во Охрид

Англиски - Кире Рибар


 • Адреса: Питу Гули 72
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Англиски-Весна Колушески


 • Адреса: Рашанец б.б., Лескоец
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Англиски-Линда Шех


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км

Леома


 • Адреса: Димитар Влахов 6
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Линго ки


 • Адреса: 7-ми Ноември 112
 • Место: Охрид

Милошевска Лина


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Охрид

Р-текст


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км

Софраноска Наташа


 • Адреса: Винковачка 71
 • Место: Охрид

Филипс Офис


 • Адреса: Даме Груев 297
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

Холандски-Лидија Ќосевска


 • Адреса: бул.Туристичка 38
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Мапа

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Курсот на еврото се намали денеска на меѓународните пазари на нивото од пред три години во однос на доларот. Инвеститорите на глобалните берзи чекаа нови ...
сите 31 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи