Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Прилеп
 • Струмица
 • Охрид
 • Гостивар
 • Куманово
 • Велес
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Струга
 • Штип
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Виница
 • Делчево
 • Радовиш
 • Крушево
 • Пробиштип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Заботехнички лаборатории
 • Рентген за заби (панорамска снимка)
 • Стоматолошки ординации - детски
 • Клиники И Клинички Центри
 • Поликлиники
 • Лаборатории - Биохемиски
 • Рентген - Снимање
 • Гинеколошки Ординации
 • Аптеки
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Естетска Медицина
 • Болници
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Лаборатории - Дијагностички
 • Интернистички Ординации
 • Дерматолошки Ординации
 • Медицина На Труд
 • Урологија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Стоматолошки ординации (забари)


Д-р Сузана Павловска


 • Адреса: Бул.Октомвриска Револуција 62/2
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Татјана Зајаковска


 • Адреса: 7-ми Јули 57
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деметра дент


 • Адреса: Маршал Тито 21
 • Место: Македонска Каменица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дент Ел


 • Адреса: Кукушка 8
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал Арт Плус


 • Адреса: Филип Втори Македонски 9 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал Естетика Плус


 • Адреса: Коста Абрашевиќ 58
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал Кер


 • Адреса: Маршал Тито 41-а-1/1
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал клиник Др.Семи Даути


 • Адреса: 18-ти Ноември 60
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал лаб Митаноски


 • Адреса: Маршал Тито 63
 • Место: Дојран
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал солушнс


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а, сутерен
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентал студио С


 • Адреса: Тодор Јанев 5
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентим


 • Адреса: Пецо Божиновски 21
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон , Вто , Чет од 13:00 до 20:00 • Сре , Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентисимо естетик д-р Марие


 • Адреса: Загребска 28-б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентисимо естетик д-р Сања


 • Адреса: Загребска 28-б
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дентомедиа


 • Адреса: Добри Даскалов 36/1-4а
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денттала


 • Адреса: ул.141 бр.40
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дес Дент


 • Адреса: Ѓоце Симовски 30
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Бајрактаров Марјан


 • Адреса: Димитар Влахов 36
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Зинговски


 • Адреса: Битолска 12-Г
 • Место: Демир Хисар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуо медика 2018


 • Адреса: Славеј Планина 3-3/1
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 97 | | | веќе видена

Двајца браќа од Јужноафриканската Република исчезнаа со вредност од 3,6 милијарди долари во криптовалутата биткоин. Тие пари ги добиле со измама преку нивната ...
сите 31 | | | веќе видена

Вината на светски препознатливите брендови на „Тиквеш“ и „Tikveš Châteaux & Domainеs“ повторно го потврдија исклучителниот квалитет. Само во последните два ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи