Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stem cells - storage

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Bio save сells (Bio sejv sels)


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 54-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

BioSave is a representative of the FamiCord Group for Stem Cells and the Harmony prenatal test.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581078720_46.png?t=true&w=300&h=300

Bio Stem


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 35/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromedics(Euromediks)


 • Address : Naroden Front 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekaliks (Ginekalix)


 • Address : 50-ta Divizija 1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med Bio Genetiks


 • Address : Pero Nakov 110
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 19 | | | веќе видена

Глобалниот капацитет за производство на електрична енергија на јаглен порасна со најсилното темпо во последните седум години во 2023 година, поттикнато од ...
сите 6 | | | веќе видена

Денеска на сметките на околу 14.300 тутунопроизводители се исплатени субвенциите за реколтата од 2023 година во вредност од близу една и пол милијарда денари. ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel