Стед комерц

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ордан Пиперката 12А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

  • Телефон 2: 02 3112356
  • Факс: 02 3112356
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 07:30 до 13:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Стед комерц е претпријатие за одржување на хигиена во деловни и станбени простории, кое веќе 25 години е присутно во Република Македонија. Со својата менаџерска, техничко-технолошка и кадровска структура на високо квалификувани хигиеничари од секаков профил, нашето претпријатие е максимално спремно да одговори на сите предизвици од областа на хигиената.

Услуги:

• Континуирано чистење на деловни објекти
Стед Комерц се истакнува во воведување на трендот превземање на континуирано одржување на хигиена во помали и поголеми институции кое се одвива во два модела (одржување на хигиената со свои хигиеначарки или со превземање на вашите постојни хигиеничарки кои посебно се обучуваат за употреба на нашите современи машини, средства и материјали).

• Чистење на секакви видови на стакло
ДТУ Стед Комерц е прва компанија во Република Македонија која го донесе искуството за чистење на недостапни стаклени површини и денес може да се пофалиме дека за нас нема недостапно стакло благодарение на одлично обучениот тим и најбезбедната опрема (сертифицирана алпинистичка опрема, атестирани скелиња и скали, дополнителна заштитна опрема од појаси како и најсовремени алатки за чистење на стакло).

• Чистење на тенди, настрешници и ролетни
Генералното чистење на ПВЦ тендите, настрешниците и ролетните го вршиме со најсовремено средство (наша деловна тајна), кое не само што чисти туку и заштитува од прерано оштетување, а за достапноста немаме никакви проблеми благодарение на најсовремената опрема и машини кои ги поседуваме и стручно обучениот тим за работа на висина.

• Чистење на станови
При чистењето на индивидуалните станови имаме постигнато врвни резултати поради фактот што секоја година бројот на корисници на оваа услуга се повеќе се зголемува, а го вршиме исклучително со тим од најмалку двајца работници. Овој тип на услуга најчесто претставува генерално чистење со најсоверемени средства за чистење и дезинфекција и секако RAINBOW обработка која не е вклопена во цената од ценовникот, односно ви доаѓа гратис.

• Чистење на влезови
Стед Комерц е еднинствено претпријатие во Македонија кое максимално се посвети и ја оддржува оваа дејност која е и историска за ова претпријатие како прва дејност со која се појави на нашиот пазар.

Наше најголемо задоволство е што како компанија имаме добиено голем број на пофалби за врвниот квалитет на услугите кои ги нудиме токму од вас и благодарение на тоа ја стекнавме довербата на голем број задоволни корисници на нашите услуги.


повеќе

Постови

ДТУ „Стед Комерц“ ДООЕЛ Скопје

Кои се болести можете да ги добиете од нечистиот клима-уред | Слободен печат

Ако клима-уредот редовно не го одржувате и не го чистите, ризикувате инфекција со бактеријата Legion ...

Timeline Photos

„Стед Комерц”, компанија со над 150 вработени, со сопствен деловен објект и магацински простор, опре ...

ДТУ „Стед Комерц“ ДООЕЛ Скопје

ДТУ „Стед Комерц“ ДООЕЛ Скопје's cover photo

Огласи за работа

СТЕД КОМЕРЦ ДООЕЛ СКОПЈЕ има потреба од 10 хигиеничари за работа во станбен и деловен простор.

Photos from ДТУ „Стед Комерц“ ДООЕЛ Скопје's post

НОВО НА ПАЗАРОТ !Антибактериско водено чистење на клима уреди,без демонтажа на истите , без никакво ...

Photos from ДТУ „Стед Комерц“ ДООЕЛ Скопје's post

Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи