St.Cyril (Sv. Kiril)


  • Address : Goce Delchev (Boris Kidrich) b.b
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈10661 км

  • Telephone 2: +389 70 263414
  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
сите 119 | | | веќе видена

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel