Спектрум Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Локација: на излезот од градот кон Скопје- близу ТЦ Рамстор

  • Факс: 044 342500
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Спектрум Сервис
Спектрум Сервис е овластен сервис во Тетово за возилата од гамата на FIAT i Citroen.

Сервисот им стои на располагање како на купувачите на нови возила од нашите марки во гарантниот рок, така и на они со измината фабричка гаранција. Со тоа допринесуваме нашите купувачи да заштедат време и пари приближувајќи им ги услугите на сервисирање во нашиот град.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи