Радиус (100км)

Спектрум Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: на излезот од градот кон Скопје- близу ТЦ Рамстор

  • Факс: 044 342500
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Спектрум Сервис
Во интерес на нашите клиенти Ние од 01.09.2007 година обезбедуваме и овластен сервис, во Тетово за волилата од гамата на FIAT i Citroen. Овластениот сервис SPEKTRUM SERVICE се наогја на само стотина метри од нашиот салон и им стои на располагање како на купувачите на нови возила од нашите марки во гарантниот рок така и на они со измината фабричка гаранција. Со тоа допринесуваме нашите купувачи да заштедат време и пари приближувајќи им ги услугите на сервисирање во нашиот град.
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи