Spectrum Service (Spektrum Servis)

Parking6 days a weekWi-Fi Zone

  • Address : Marshal Tito b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км
  • Location: Way out of Tetovo to Skopje near TC Ramstore

  • Fax: +389 44 342500
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30
    Sat from 08:30 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630674018_9.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Автомеханика, дијагностика, клима уреди
Опремени сме со најсовремени дијагностички уреди и алатки. Ги имаме сите комплетни алатки и опрема за сервисирање на брендовите Citroen и FIat, Alfa Romeo и Lancia.
Одржуваме и поправаме авто клима уреди.

Автостакла
Автостакла за сите патнички и товарни возила од европски брендови.
Продажба и монтажа на автостакла.
Гарантираме за квалитетот на вграденото стакло, квалитетот на монтажата и квалитетот на употребуваните материјали за вградување.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel