Солушн Д

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 19-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Телефон 2: 078 318098
  • Факс: 02 3233244
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a8ed94c772f4de4d71f4c62530e3c575.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Солутион Д е официјален увозник и дистрибутер за Македонија, Албанија и Косово за следните брендови:
BURAGO, RSTOYS, INFANTINO, CRAYOLA, PROCOS, PERTINI, STARPAK.

Во нашата компанија ќе најдете широк асортиман на играчки за деца, едукативни сетови, парти програма, школски прибор, опрема за игротеки и градинки.
повеќе
Цена со ДДВ:328 ден.

Дрвена едукативна играчка

Цена со ДДВ:83 ден.

Бебешки тропалки

Цена со ДДВ:165 ден.

Кукла

Цена со ДДВ:105 ден.

Метален камион

Цена со ДДВ:93 ден.

Спортски автомобили

Цена со ДДВ:129 ден.

Детска играчка -Накит

Цена со ДДВ:216 ден.

Детска играчка -Сет пирати

Цена со ДДВ:123 ден.

Пиштол на вода

Цена со ДДВ:221 ден.

Пиштол на вода

Цена со ДДВ:142 ден.

Наочари за пливање


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи