Солопром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Душко Поповиќ 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта

  • Телефон 2: 02 2628870
  • Факс: 02 2600017
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Кликнете на сликите во галеријата за да го најдете Вашиот модел на рачка, закачалка или квака.

Истотака, во оваа група ќе имате можност да ги прегледате сите системи за канцелариски бироа, како и системите за лизгачките (шибер) врати.
повеќе
Цена со ДДВ:145 ден.

WP18

62%заштеда
Цена со ДДВ:5.400 ден.2.000 ден.

Вагонетка 302

59%заштеда
Цена со ДДВ:770 ден.310 ден.

5340 - Ламинатен под

56%заштеда
Цена со ДДВ:710 ден.310 ден.

8455 - Ламинатен под

50%заштеда
Цена со ДДВ:3.000 ден.1.500 ден.

Жичана полица на извлекување 402D

49%заштеда
Цена со ДДВ:610 ден.310 ден.

4243 - Ламинатен под

45%заштеда
Цена со ДДВ:826 ден.450 ден.

5166 - Ламинатен под

45%заштеда
Цена со ДДВ:826 ден.452 ден.

5164 - Ламинатен под

41%заштеда
Цена со ДДВ:826 ден.480 ден.

8631 - Ламинатен под

40%заштеда
Цена со ДДВ:14.400 ден.8.500 ден.

Мијалник VOGUE HR6151 (гранитен MET ...

38%заштеда
Цена со ДДВ:26.200 ден.16.000 ден.

Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен M ...

38%заштеда
Цена со ДДВ:18.400 ден.11.300 ден.

Мијалник NAIKY CX098 (гранитен)

38%заштеда
Цена со ДДВ:24.800 ден.15.300 ден.

Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен M ...

37%заштеда
Цена со ДДВ:15.900 ден.10.000 ден.

Мијалник VOGUE HR0992 (гранитен MET ...

35%заштеда
Цена со ДДВ:14.700 ден.9.500 ден.

Мијалник CUBE ON7610 (гранитен META ...

33%заштеда
Цена со ДДВ:463 ден.310 ден.

5334 - Ламинатен под


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи