Радиус (100км)

Солопром

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Душко Поповиќ 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9155 км
  • Локација: Бутел 1, улица лево веднаш после улицата за гробишта

  • Телефон 2: 02 2628870
  • Факс: 02 2600017
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Солопром д.о.о. е основана во 1991 год. Со своето основање Солопром го промовира новиот концепт на продажба и услуги во дрвната индустрија на македонскиот пазар, со пионерска имплементација на бизнис концептот СЕ НА ЕДНО МЕСТО. Со тоа станавме промотори на овој бизнис концепт на македонскиот пазар, фокусирани на сегментот на средна до висока класа на материјали и производи.

Големиот избор на плочест материјал, оплеменета иверка во преку 150 дезени и во различни дебелини, разни медијапан табли (сурови, фурнирани), лесонит табли, фурнирани флахс ленени табли, кујнски работни маси или маси за канцелариски бироа и др. Уште побогатиот избор на оков за мебел, од намало штрафче до најсофистициран шиберски систем. Механизми кои воодушевуваат со нивниот дизајн и функционалност. Декоративен оков (рачки, закачалки, кваки и др.) со привлечни хармонични линии.

Ова е само дел од обемниот избор на технички и функционални материјали за ентериери кои ги ниди малопродажниот сектор на Солопром. Материјали од познати светски и европски фирми со долга историја, познати по константниот квалитет и напредок на технологијата за производство на нивните материјали. Токму нашата грижа на Македонскиот пазар да се донесат високо квалитетни материјали, како и беспрекорната услуга на вработените, постојаниот развој на фирмата со цел да ги пресретне барањата на клиентите, прави да сме ПРВИОТ избор на секое физичко и правно лице.
повеќе

Постови

Се За Домот | Материјали за вратички (адверторијал)

Timeline Photos

✅ Практичен, сигурен и лесен за користење,✅ Ќерамичка површина на плочата која побрзо се загрева,✅ ...

Timeline Photos

✅ Линеарен и модерен дизајн,✅ Италијански бренд - Загарантиран квалитет,✅ Гранитен мијалник опреме ...

Timeline Photos

✅ Поширок избор на декори,✅ Медијапански плочи со висок квалитет,✅ За вратички и други ентериерни ...

Timeline Photos

✅ Ново во Солопром !✅ Ново на Македонскиот пазар !✅ Ново во Вашата кујна !✅ Нова флексибилна подл ...

Timeline Photos

✅ Фурнири од вистински камен за внатрешно уредување,✅ Избор на повеќе типови камен,✅ Секој фурнир ...

Timeline Photos

✅ Беспрекорна работа со секое втурнување ...✅ Носивост на една врата до 60кг.✅ Изведба со 2 и 3 вр ...

Timeline Photos

Доколку се двоумите каков мијалник да поставите во Вашата нова кујна,..Можеби нашата понуда ќе Ви д ...
20%заштеда
Цена со ДДВ:16.500 ден.13.200 ден.

Мијалник NAIKY NK08620 (гранитен DU ...

Цена со ДДВ:2.590 ден.

Roll Up - Флексибилна подлога

Цена со ДДВ:11.300 ден.

Мијалник NAIKY NK05110 (гранитен ME ...

Цена со ДДВ:18.400 ден.

Мијалник NAIKY CX098 (гранитен META ...

Цена со ДДВ:15.200 ден.

Мијалник NAIKY NK07910 (гранитен ME ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:14.400 ден.11.520 ден.

Мијалник NAIKY NK07910 (гранитен DU ...

Цена со ДДВ:15.450 ден.

Мијалник FUTURA PL0991 (гранитен ME ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:14.550 ден.11.640 ден.

Мијалник FUTURA PL0991 (гранитен DU ...

Цена со ДДВ:12.950 ден.

Мијалник FUTURA FT08610 (гранитен M ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:12.300 ден.9.840 ден.

Мијалник FUTURA FT08610 (гранитен D ...

Цена со ДДВ:14.300 ден.

Мијалник FUTURA FT08620 (гранитен M ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:13.550 ден.10.840 ден.

Мијалник FUTURA FT08620 (гранитен D ...

Цена со ДДВ:26.200 ден.

Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен M ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:24.800 ден.19.840 ден.

Мијалник DOMINO DOA8320 (гранитен D ...

Цена со ДДВ:15.100 ден.

Мијалник VOGUE HR0791 (гранитен MET ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:14.400 ден.11.520 ден.

Мијалник VOGUE HR0791 (гранитен DUR ...


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи