Солар Маркет

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борка Талески 52
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км

  • Телефон 2: 078 415144
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:30 до 20:00
    Сре , Саб од 10:00 до 16:00Фото и видео галерија

Солар Маркет e компанија која се занимава со продажба и монтажа на соларни системи и колектори.
повеќе
Цена со ДДВ:14.900 ден.

Соларни системи 200L

Цена со ДДВ:11.900 ден.

Соларни системи 150L


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи