Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струмица
 • Тетово
 • Куманово
 • Кочани
 • Охрид
 • Прилеп
 • Штип
 • Велес
 • Кичево
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Струга
 • Гевгелија
 • Виница
 • Пробиштип
 • Свети Николе
 • Крушево
 • Радовиш
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Сметководствени агенции и услуги
 • Консалтинг
 • Финансиски советници
 • Ревизорски куќи
 • Правна помош и правни услуги
 • Вештачење - Агенции И Услуги
 • Фирми - Регистрација
 • Сметководство - Софтвер
 • Судски Вештаци
 • Менаџмент И Деловни Советници
 • Проценители
 • Обуки
 • Стечајна Постапка - Услуги
 • Фотокопирање И Услуги
 • Компјутерски Софтвер - Трговија
 • Бизнис Планови - Изработувачи
 • Преведувачи
 • Истражување И Анализа На Пазарот - Агенции
 • Инвестициони Советници
 • Програмирање
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Сметководствени агенции и услуги


Акаунтинг Солушнс


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 60
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.75 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Друштво за сметководствени, книговодствени и ревизорски работи.

Кавета


 • Адреса: Никола Тримпаре 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈832 м

Друштвото ги исполнува условите за вршење на сметководствените работи преку лиценцирани овластени сметководители согласно Законот за вршење на сметководствени работи. Друштвото е овластен РЕГИСТРАЦИОНЕН АГЕНТ и ги извршува услугите во делот на основање на фирми, како и промените кои се прават во Централен Регистар на РМ.

Студио ада


 • Адреса: Златко Шнајдер 6-а/1-12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.20 км

Студио Ада е основана 1992 година, па се до денес успешно опстојува и ги задоволува сите административни потреби на клиентите.

Сивал 1


 • Адреса: Бојмија 6, лок.8 кула 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.60 км

Сивал 1 е сметководствена агенција која своите почетоци ги бележи уште во 1990 и успешно опстојува за потребите на клиентите...

Ди-конто


 • Адреса: ул.106 бр.64
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈233 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Хелиос


 • Адреса: Црвена Скопска Општина 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈292 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Канет Компани


 • Адреса: Ј.Х.Џинот 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈455 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

Југоренопел


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-A
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈482 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Тим Ѓеоргиевски


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 11/4 мезанин
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈531 м

Ер-Дри Консалтинг


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 11-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈536 м

Н-п-консалтинг


 • Адреса: Васил Главинов 16 лок.11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈540 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Ри-траде


 • Адреса: Ристо Шишков 22/1 (Димитрије Туцовиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈591 м

Алис-нб


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈595 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Книговодствено правно биро


 • Адреса: ул.1737 бр.4 Пајко маало
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈633 м

Трезор


 • Адреса: Пајко маало б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈635 м

Маг-Мат


 • Адреса: ДТЦ Палома Бјанка кат 1 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈718 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Си-Ем


 • Адреса: Даме Груев 13/1 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈719 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

Маконикс


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 15-а 1/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈729 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Олика


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17/1-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈754 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Марлена


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17-4/1-11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈760 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Сем


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 21-2/3 лок.14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈807 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

Аудит Македонија


 • Адреса: Аминта III 33-а/16 (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈809 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи