Алфа Консулт


  • Адреса: Дервиш Цара 35/1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686918385_07.png?t=true&w=300&h=300


Алфа Консалт е реномирана консултантска фирма со силно искуство, која им служи на клиентите од 1991 година. Со тим од високо квалификувани професионалци и експерти во областа на економијата, нудиме широк спектар на услуги за да ги задоволиме различните потреби на нашите клиенти.

На нашите клиенти им обезбедуваме сметководство, водење книговодство и комплинации, финансиски прегледи, основање и регистрација на компанија, даночни и советодавни услуги, даночна ревизија, финансиски консалтинг и корпоративни финансии. Горди сме што обезбедуваме точно финансиско известување и усогласеност и обезбедуваме стратешки совети за оптимизирање на деловната активност на нашите клиенти.

Во Алфа Консалт, приоритет ни е успехот на клиентите и посветени сме на обезбедување услуги со врвен квалитет. Ги разбираме предизвиците со кои се соочуваат бизнисите и соработуваме со нашите клиенти за да им помогнеме да ги постигнат своите цели. Доверете ни го вашиот бизнис и ние ќе го поддржиме вашето патување кон одржлив раст и просперитет.

НАШИТЕ УСЛУГИ

- Овластен лиценциран сметководител
- Услуги за финансиска длабинска анализа
- Регистрација и основање на компанијата
- Адвокат и правен совет
- Даночна правна канцеларија
- Даночни услуги
- Правно и економски консалтинг
- Финансиско судско вештачење
- Услуги за корпоративни финансии
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи