Смарт


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 153
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10680 км
  • Локација: Порта Влае
Дејности:

автошколи//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686726751_46.png?t=true&w=300&h=300


Автошкола СМАРТ нуди професионални обуки кои ги спроведува стручен тим на инструктори. Со нови возила и професионална обука совладајте уште една животна вештина.

Обуката Б категорија вклучува:

- Практичен дел 36 мото часа
- Теоретска настава
- ГРАТИС лекарско уверение
- Пробен тест
- Можност за плаќање до 24 рати БЕЗ КАМАТА!

НАШИТЕ УСЛУГИ
- ТЕОРЕТСКА НАСТАВА
Теоретската настава е прилагодена согласно најновите Законски регулативи. Наставата се изведува во групи како и индивидуални часови.

- ПРАКТИЧНА ОБУКА
Практичниот дел од возачкиот испит се спроведува на нови современи моторни возила со возачи-инструктори со долгогодишно работно искуство.

- ОНЛАЈН УЧЕЊЕ
Вашето знаење може да го проверите и со помош на онлајн тестови каде се содржат сите прашања за одредена категорија.

За сите дополнителни прашања контактирајте не на телфоните 071 268876 и 02 5117263.
повеќе
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи