СКП РЕНТ А КАР Скопје


 • Адреса: Адем Демачи бр.86-7/007 Скопје-Бутел
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709545852_63.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Нашата мисија е да го модернизираме и олесниме пристапот до изнајмување возила. За секој клиент да се чувствува безбеден и сигурен во секој чекор. Преку нашата веб-страница секој клиент со неколку кликања ќе дојде до потребните информации или ќе резервира возило по желба.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи