Скилап


  • Адреса: Костурска 5 
  • Место: Велес


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Либерално-демократска партија ја поздравува одлуката на Владата за целосно укинување на законското решение за прогресивното оданочување кое требаше да започне ...
сите 87 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи