Сити Фловерс


 • Адреса: Орце Николов 110
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Цена со ДДВ:890 ден.

  АМАРИЛИС ВО ВОСОК

  Цена со ДДВ:1.550 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО ЧОКОЛАДИ

  Цена со ДДВ:730 ден.

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Цена со ДДВ:640 ден.

  ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА СО СУКУЛЕНТ

  Цена со ДДВ:690 ден.

  БОЖИЌНА ЅВЕЗДА

  Цена со ДДВ:1.400 ден.

  САНСЕВИЕРИЈА - STARFISH

  Цена со ДДВ:1.850 ден.

  НОВОГОДИШНА ИКЕБАНА

  Цена со ДДВ:2.160 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

  Цена со ДДВ:2.400 ден.

  КОРПА НОВОГОДИШНИ ЧЕСТИТКИ

  Цена со ДДВ:1.540 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

  Цена со ДДВ:1.250 ден.

  ДОБРО УТРО ЉУБОВ

  Цена со ДДВ:3.550 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ЦРВЕНИ РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.970 ден.

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СРЦЕ ОД РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.430 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.100 ден.

  ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ


  Видете ги нашите производи на

  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Рамос Илиадис


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

  Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Земјава ги игнорира предупредувањата од Европската енергетска мрежа. И покрај 4 опомени кои стигнаа на адреса на МЕПСО изминативе 10 дена, влечењето струја ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Во моменти кога светот се соочува со енергетска криза и кога станува јасно дека во Македонија под долги години може да има рестрикции на струја екс директор на ...
  сите 164 | | | веќе видена

  Компанијата на Илон Маск, Тесла, очигледно не е во криза, барем кога станува збор за чиповите. Не само во конкуренција на електрични возила, туку и во сите ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Стопанска банка а.д. Битола е една од шесте банки со кои Развојната банка на РСМ потпиша договор за издавање портфолио гаранција од Гарантен фонд.Со ова, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Иван Туџаров поранешниот директор на Реплек повеќе не е ниту член Управниот одбор на компанијата. На седница на Надзорниот одбор која се одржала во петокот тој ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи