Сити Фловерс


 • Адреса: Орце Николов 110
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Цена со ДДВ:3.550 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ЦРВЕНИ РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.970 ден.

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СРЦЕ ОД РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.430 ден.

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ

  Цена со ДДВ:2.100 ден.

  ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ

  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  РАЗИГРАН ФУСТАН

  Цена со ДДВ:1.590 ден.

  ЉУБОВНА ПРЕГРАТКА

  Цена со ДДВ:1.480 ден.

  ЗАВОДЛИВА ПОКАНА

  Цена со ДДВ:1.250 ден.

  ДОБРО УТРО ЉУБОВ

  Цена со ДДВ:640 ден.

  ПРАЗНИЧНА ДЕКОРАЦИЈА СО СУКУЛЕНТ

  Цена со ДДВ:690 ден.

  БОЖИЌНА ЅВЕЗДА

  Цена со ДДВ:2.160 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

  Цена со ДДВ:1.850 ден.

  НОВОГОДИШНА ИКЕБАНА

  Цена со ДДВ:730 ден.

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Цена со ДДВ:1.540 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

  Цена со ДДВ:1.550 ден.

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО ЧОКОЛАДИ


  Видете ги нашите производи на

  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Рамос Илиадис


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 34/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

  Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи