Sinlab (Adrialab)


  • Address : Krushevska Republika 345/1
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
    Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Biotek Laboratorija Centar


  • Address : Vasil Gjorgov 12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

The BIOTEK laboratory is the first specialized laboratory built according to leading world standards and equipped with the most modern medical devices from the world's largest manufacturers of medical equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1686228835_31.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Министерството за економија нема да ја продолжи мерката за гарантирани цени која завршува на крајот на месецов, туку, како што најави ресорниот министер ...
сите 52 | | | веќе видена

Потрагата по келнери, готвачи и мајстори за скара во Србија трае и во вонсезоната, а дефицитот од овие работни места ќе се почувствува во пресрет на летото. ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската комисијата денеска предложи усвојување на Препорака до земјите членки на ЕУ со која се бара да продолжат да преземаат мерки за намалување на ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel