Симпозион

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Франклин Рузвелт 54/1-16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: Центар

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590569194_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашиот тим, составен од сертифицирани консултанти, експерти во специфични професионални области располага со големо искуство и знаење што ќе ви помогне да ги разрешите сите дилеми и проблеми со кои се среќавате. Нашата консултантска експертиза ги засега примарно јавните набавки, без оглед дали спроведувате или учествувате во постапките за јавни набавки, заради што подготвивме цел пакет консултантски услуги, прилагоден за двата типа корисници: договорни органи и економски оператори.

Во <b>Симпозион</b>, поаѓаме од убедувањето дека успешното разрешување на професионалните предизвици зависи, пред сè, од ангажирањето изградено знаење и искуство. Во време кога секоја област на работењето сè повеќе се специјализира, ние нудиме соодветни идејни решенија и, во соработка со клиентите, создаваме компетентна професионална средина. Посветено работиме за да ви обезбедиме внимателно одбрано знаење.

Повеќе за пакетот консултантски услуги можете да прочитате на соодветната секција на нашата веб страница.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи