Радиус (100км)

Симбел дент

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Индустриска 3/3
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00Фото и видео галерија

Симбел Дент
Стоматолошката ординација Симбел Дент на Др. Маре Серафимовска ги нуди сите стандардни стоматолошки услуги.

Услуги:
• Пломби во боја
• Stress free работа со деца
• Коронки и мостови од порцелан изработени по CAD/CAM систем
• Поставување на украси од вистински дијаманти
• Поставување на забни импланти
• Интервенции од оралната хирургија и многу други

Со повеќе од петнаесет години успешна работа, оваа ординација заслужено се наоѓа помеѓу најдобрите во својата дејност.
повеќе
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи