Силинг


  • Адреса: ул.1520, Борис Трајковски (Првомајска) 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Локација: Спроти погонот Билјана на Охис, пред главната капија,Пинтија

  • Телефон 2: 070 230609
  • Факс: 02 3133576
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643799430_09.jpg?t=true&w=300&h=300


ИЗОЛАЦИОНИ И ГРАДЕЖНИ МАТЕРИЈАЛИ (СПУШТЕНИ ТАВАНИ) -

ОВЛАСТЕН ДИЛЕР НА:

-AMF,
-KNAUF,
-ARMSTRONG,
-URSA,
-HUNTER
-DOUGLAS,
-KNAUFINSULATION
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи