Сил Инженеринг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.516, нас.Ќерамидница 4/17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: во кругот на Пролетер-ФАС

  • Телефон 2: 02 2470038
  • Факс: 02 2463654
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a2765c5516fe7030a3a703de1573a50e.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сил Инженеринг е компанија која се занимава со продажба на заптивни материјали.

Производи:
• О-прстени
• Манжетни и семеринзи
• Механички заптивки
• Дихтунзи
• Шнуреви
• НПТ
• ЦРЦ
• Соник опрема
• Меканокар опрема
• Кемисплус
• МОЛ Унгарија

Најголем дел од производите кои ги нудиме ги имаме на лагер и можат да се испорачаат во најбрз можен рок. Производите се со потекло од Европската Унија (В. Британија, Белгија, Италија, Германија и др.) како и од САД.
Поседуваме сопствена продавница , како и магацински простор со голем капацитет.

Фирмата е составена од стручни лица кои ќе ви помогнат да ги решите проблемите од автомобилската индустрија, машинството, фармацијата и прехрембената индустрија.

Сил Инженеринг Дооел - Скопје постои на пазарот во Република Македонија од 1997 година. Во изминатиов период се изгради како најсериозна компанија која ја снабдува индустријата во Македонија со заптивни материјали. Поседуваме сопствена продавница, како и магацински простор со задоволувачки капацитет.


повеќе
Цена со ДДВ:2.390 ден.

СЕТ БИТОВИ 44 КОМ 3/8 " & 1/2"

Цена со ДДВ:725 ден.

Флексибилен магнет 400 мм

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Сет Клешти


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи