Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Shtëpi për persona me aftësi të kufizuara по градови

Gjevgjeli Mavrovë Shkup Shën Nikollë Stip

Радиус (100км)

Shtëpi për persona me aftësi të kufizuara

Qendra ditore për fëmijë me nevoja të veçanta


  • Adresa: Kërste Misirkov p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7919 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj